Νέα υπηρεσία Υποστήριξης Φοιτητών Περιφέρειας από το IST & τη ΣΒΙΕ

Το IST College και το Ι.Ι.Ε.Κ ΣΒΙΕ είναι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουν τη νέα υποστηρικτική υπηρεσία για τους φοιτητές των δύο σχολών. Έχοντας παρατηρήσει μεγάλη αύξηση στον αριθμό των φοιτητών που έρχονται από την περιφέρεια, τα δύο Ιδρύματα δε θα μπορούσαν παρά να σταθούν δίπλα στον φοιτητή και να τον υποστηρίξουν με κάθε δυνατό τρόπο!

Πιο συγκεκριμένα, χωρίς καμία οικονομική επιβάρυνση, παρέχονται στους φοιτητές οι εξής υποστηρικτικές υπηρεσίες:

• Αποκλειστική Συνεργασία με Μεσιτικό Γραφείο που διαθέτει φοιτητικές κατοικίες  (επιπλωμένες ή μη) σε ασφαλείς περιοχές κοντά στη σχολή, με προνομιακές τιμές μεσιτείας.
  • Ειδικές τιμές στο Café – Εστιατόριο της σχολής
  • Οδηγίες, καθοδήγηση και συμβουλές για ο,τιδήποτε χρειάζεται ο φοιτητής ως προς τις συναλλαγές του με τις Δημόσιες Υπηρεσίες, Ιατρικά θέματα ή ό,τι άλλο προκύψει κατά τη φοίτησή του στην Αθήνα.

Για εμάς, στο επίκεντρο είναι ο Φοιτητής!

Οι Εκπαιδευτικοί μας Σύμβουλοι βρίσκονται στη διάθεση των ενδιαφερομένων για οποιαδήποτε πληροφορία ή διευκρίνιση καθημερινά από τις 09:00 π.μ μέχρι τις 20:00 μ.μ.