Με στόχο την επίτευξη της σύνδεσης της εκπαίδευσης με την αγορά εργασίας, τα Ella Resorts, στρατηγικός συνεργάτης του IST College, προκύρηξαν τρεις (3) υποτροφίες πλήρους φοίτησης για το τριετές προπτυχιακό πρόγραμμα (Bachelors) «BA (Hons) International Tourism & Hospitality» το οποίο προσφέρεται από το IST College στην Αθήνα, σε συνεργασία με το Wrexham University για το ακαδημαϊκό έτος 2024 – 2025. ‘Επειτα από την ολοκλήρωση της διαδικασίας από την Επιτροπή Αξιολόγησης των Υποτρόφων αποτελούμενη από στελέχη των Ella Resorts και του IST College, ακολουθούν τα ονόματα των τριών (3) υποτρόφων:
  • Σπύρος Δημήτρης
  • Brenda Kabambi
  • Αντωνία Φυσέκη
Το IST College εκπροσώπησαν στη διαδικασία αξιολόγησης η κα Δάφνη Φουντουκάκου, Managing Director του Koλλεγίου και η κα ‘Αννυ Μπάβα, Υπεύθυνη Διεθνών Σχέσεων. Τα Ella Resorts, εκπτοσώπησε ο κος Κωνσταντίνος Παπαχριστοφόρου, Chief Operating Officer των ξενοδοχείων.Το IST College συγχαίρει τους τρεις υποτρόφους, τους υποδέχεται στην ζωντανή εκπαιδευτική κοινότητά του και τους εύχεται καλή επιτυχία στις σπουδές τους!Το πρόγραμμα «BA (Hons) International Tourism & Hospitality», προσφέρεται σε συνεργασία με το Wrexham University.
Μάθετε περισσότερα εδώ.